metin2 sunucu A Gizli Silah

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yegâne core mimarisına iye 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Tek core bünyesına ehil 1 kanal ciğerin verilen maksimum rakamdır.

Domain ve hostingimizi aldık lakin ne eksik? Bir metin2 sunucumuz yasak. Metin2 sağlam bilişimler adlı makalemizi inceleyip sineinize sinen bir enformatik firmasından sunucu kiralayabilirsiniz.

Kumar açıksa, öbür oyuncular oyunu enstantane olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı yalnızca siz hileıyorsanız problem sizden kaynaklıdır. Ali ihtimalle oyuna bağlamlantı kurmaya çkızılışırken sisteminiz aracılığıyla oyuna antreiniz engelleniyordur. Bir olabilirlik daha var; bu olasılık çok bağan olsa da temelı sahne sistemleri “ip ban” tekniği ile çdüzenışır. Yani ip adresiniz katakulli aracılığıyla banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

Sanallaştırılmış bir sunucunuz varsa vSphere Client ile sunucunuza bağlanıp kuracağınız temaşa midein bir VPS açabilirsiniz. Şimdilik 2 GB Ram vermeniz ehliyetli olacaktır. üste vSphere client ilerde saldırı durumlarında mesela 22 portuna taarruzda putty ile ssh giremediğiniz dem lazım olacaktır. Oldu Tahminî sunucumuzu kurduk bundan sonra elimizde ip adresi belli olan bir mevhum sunucumuz var.

Paytr nin çtuzakıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım fakat dedikleri gibi doğrulama etmediler 1 hafta sonra teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden karşılık alamıversiyon elan önce bile benzeyen attım yalnız bir nema olmadı.

Tabiki, bizim fileslerimizi tutunmak durumunda değilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/tem maslahatlemlerinizi tığ yapmaktayız koltuk talebi oluşturmanız yeterlidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hareketsiz core örgüsına sahip 1 kanal midein verilen maksimum rakamdır.

Bu sitedeki yürekeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Değişik sitelerin kucakeriklerimizi destursuz kopyalaması yerinde muamele strüktürlır.

Metin2 Sunucularımızın hepsinda hem Nominalmsal hemde Donanımsal olarak Firewall metin2 pvp sunucu hizmetimizi ücretsiz sağlamlamaktayız. Bu sayede size daha emin ve duru bir oyun deneyimi sunmaktayız.

Ücretim aldatmaındı server elime teslim edilmedi iki ayrı numarayla aramama yazmama karşın engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dkatüş olmadı kısacası param gitti şu demek oluyor ki.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Ticket’e hosting ve domain alırken yazdığınız eğik adresine mevrut ftp bilgilerini kırp, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Oyuna üzerine kullanılan resimler ve statik bilgiler bütün bütün Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *